گلباد - شرایط و قوانین
عضویت در گلباد
اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد
شرایط و قوانین
استفاده از خدمات گلباد منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.

بدیهی است که گلباد در قبال عواقب ناشی از تخلف این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد.

1 از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار کاربر است  لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده کاربر می باشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

2 مسئولیت انتخاب نام دامنه با کاربر می باشد  و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه امکان پذیر نمی باشد.

3 برای تمدید دامنه کاربر موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده گلباد نمی باشد.

4 کاربر موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین کاربر متعهد می گردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

5  پس از استرداد مبالغ پرداختي به وسیله کاربر مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.

6  استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به کاربر منجر به قطع اکانت کاربر خواهد شد. در این موارد کاربر موظف است نسبت به ارتقای پلن خود اقدام نماید.

7  کاربر متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب ، محصول و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت  و کشور جمهوری اسلامی ایران  خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود. و همچنین در صورت نیاز به مراجع قانونی معرفی می گردد.

8  کاربر متعهد می گردد از قرار دادن مطالب ، کالا ها  و فایل هایی با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و همچنین  مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

9 کاربر متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت کاربر قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

10  چنانچه به هر علتی که خارج از اراده گلباد باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه گلباد نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و … اشاره نمود.

11 قراردادن هرگونه اسکریپت  با هر زبانی که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

12 گلباد از کلیه داده های  وب سایت ها و فروشگاه ها  شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت روزانه و هفتگی بکاپ می گیرد. و تمام سعی می شود که به بهترین شکل از کلیه قسمت های کاربر نگهداری شود . ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود. و همچنین در صورت پاک کردن مطلب توسط خود کاربر امکان بازگردانی آن وجود نخواهد داشت .

13 طراحی قالب و همچنین ویرایش آن به عهده خود کاربر می باشد و در صورت نیاز با گرفتن وجه طراحی برای کاربر طراحی خواهد شد .


14  کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید اکانت های ویژه خود  اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع اکانت و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد و در صورت موجود بودن اکانت مورد نظر کاربر باید وجه جریمه را پرداخت نماید  ،گلباد  قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن به کاربر اطلاع  می دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

استفاده غیر قانونی از گلباد اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد -البته محدود به مواد زیر نیست

• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

• انتشار اکاذیب علیه دیگران

• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

• سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست بین المللی

• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم

• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

• راه اندازی سایت های که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند

 
15 اقداماتی که گلباد  در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس  و اکانت می شود. گلباد   تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. گلباد  حق قطع اکانت کاربری را  بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی برای خود محفوظ می دارد. زمانی که  گلباد  از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها  گلباد  بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا ، انگلستان  و آلمان خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. گلبادهیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به گلباد خواهد بود.

16 هر کاربر تنها مجاز به ساخت یک اکانت می باشد و در صورت تخلف کلیه اکانت های کاربر مسدود خواهد شد .

17 هر کاربر که در گلباد عضو می شود حتما باید نسبت به ارسال کپی کارت ملی و قبض جهت تایید شدن حساب اقدام نمایید و در صورت اجرا نکردن این مورد حساب کاربر پس از یک ماه مسدود خواهد شد.

18 در صورتی که یک اکانت توسط کاربری ساخته شود ولی هیچ مطلبی در سایت و فروشگاه قرار ندهد پس از یک ماه اکانت وی مسدود و در صورت نیاز فرد دیگر به آن شخص اختصاص داده می شود .

19 در صورتی که یک اکانت بیش از یک سال استفاده نشود اکانت وی مسدود می شود و در صورت نیاز فرد دیگر به آن شخص اختصاص داده می شود .

20 هر کاربر که نیاز به کلیه امکانات گلباد دارد می تواند با هزینه بسیار پایین آن ابزار را با هزینه پایین برای پنل خود فعال نمایید.

21 سعی شده است که در گلباد بیشتر نیازهای کاربران به صورت رایگان برای آنها فراهم شود .

22 هیچ کاربری اجازه ثبت مطلب و کالا اسپم را ندارد و همچنین اجازه کپی مطالب از دیگر سایت ها و فروشگاه ها را ندارد در صورت مشاهده اکانت کاربر غیرفعال خواهد شد ، در گلباد باید کالا و مطالب جدید درج گردد .

23 لازم به ذکر است  که گلباد هر زمان لازم بداند می تواند به قوانین بیفزاید و یا آن را کاهش دهد .گلباد
golbad
امکانات

مجوزها و افتخارات
آسایشگاه خیریه معلولین
خیریه امام هادی

logo-samandehi

پارسيان
ملت
ارشاد
ساماندهی
golbad