گلباد - حریم خصوصی
عضویت در گلباد
اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد اسلايدر گلباد
حریم خصوصی

گلباد کلیه اطلاعات کاربران مستقیم و غیر مستقیم خود را به صورت کامل نگهداری و حفظ نموده و این اطلاعات را به هیچ صورت فاش نمی کند به غیر از موارد نادری که به موجب قانون مجبور به انجام این کار خواهد بود .
در گلباد کلیه اطلاعات کاربران به صورت اتوماتیک و بواسطه ربات هوشمند گلباد جمع آوری و نظارت می شود و هیچ دخالت انسانی در آن وجود ندارد به غیر از شرایط خاص که ایجاب می کند.
گلباد با هر گونه فعالیت مخرب و اسپم به شدت برخورد می کند و در صورت مشاهده تخلف به سرعت اکانت کاربری متخلف مسدود و از طریق مراجع قانونی پیگیری می شود .
در گلباد امکانات بیشماری برای جلوگیری از هک اکانت کاربر و همچنین نظارت بر روی ای پی ها وجود دارد که به صورت اتوماتیک خود سیستم انجام می دهد  و حتی در گلباد قسمتی برای اطلاع رسانی به کاربر وجود دارد که کاربر به صورت مستقیم می تواند بر روی پنل خود نظارت داشته باشد .
گلباد ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. از آنجا که کلیه فعالیت‌های گلباد قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و گلباد تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
 
همچنین گلباد ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گلباد را در پروفایل خود لغو کنند.
 
گلباد ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گلبادمی‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. گلباد هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 
گلباد همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی گلباد  و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
لازم به ذکر است برای اولین بار در دنیا سیستم های قدرتمندی که توسط شرکت طراحی و مهندسی نوآوران صنعت طراحی شده است به صورت اتوماتیک بر روی کلیه وب سایت ها و فروشگاهها قرار می گیرد که دسترسی بیشتر ربات های آنلاین و همچنین ای پی های مهاجم را جلوگیری می کند که یکی از خصوصیات ویژه گلباد می باشد که در صورتی که یک وب سایت بخواهد چنین تکنولوژی را داشته باشد متحمل هزینه های بسیار بالایی خواهد شد که گلباد آن را برای کاربران خود به صورت رایگان بر روی خدمات انها قرار می دهد .
 
گلباد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران در کلیه زمینه های فعالیت خود  فراهم آورد.


گلباد
golbad
امکانات

مجوزها و افتخارات
آسایشگاه خیریه معلولین
خیریه امام هادی

logo-samandehi

پارسيان
ملت
ارشاد
ساماندهی
golbad